Jak už jsem zmínil, jsem

Dodge Challenger z limitované edice

a připomínám vůz ze 70. let minulého století.

Pořád to opakuji, ale já o sobě prostě rád mluvím. Jsem Dodge Challenger a patřím do rodiny vozů limitované edice, která je připomínkou Dodge Challengerů ze 70. let minulého století. Ve své verzi R/T se pyšním rychlými pruhy, které jsou vyvedeny ve slušivé bíle barvě. O tom, že jsem z výjimečné rodiny svědčí i označení edice na mých bocích

a blatnících. Pokud jsem tě ještě neoslnil, pak to za mě zcela jistě udělají má nová 20 palcová kola, která jsou litá a leštěná, dojem na tebe snad udělá i dvojice chromovaných koncovek zdobících můj výfuk.

Když se pohodlně usadíš, obklopí tě Interiér čalouněný černou a bílou kůží, který vyvolává nostalgické vzpomínky na mého historického předchůdce. Prsty obklopí jedinečnou hlavici mé řadicí páky, jako bychom k sobě patřili od věků.

O můj pohon se stará osmiválec HEMI 5,7 l s výkonem 376 k, který posílá svou sílu na zadní nápravu, ta je doplněna samosvorným diferenciálem. Jako lahodná hudba bude tvému uchu znít předení mého motoru. Můžeme se společně vydat na cesty.

Nastartuj

Zrychli

Brzdíííííííí

Jsem výjimečný!


Ptáš se proč? Tak čti:


celkem nás je - 1527


ve verzi R/T - 1127


v Kanadě nás bylo vyrobeno - 127


v automatu  - 80


se střešním okénkem - 69


s bílými pruhy - 62


Jsem tedy jedním z 62 vozů na celém světě!